Usługi geodezyjne w Krakowie

Jesteśmy w pełni profesjonalnym biurem geodezyjnym, które od samego początku istnienia kładzie nacisk na najwyższą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji, a także firm niezależnie od profilu prowadzonej działalności. W naszych szeregach pracują wyłącznie doświadczeni geodeci, którzy nieustannie poszerzają posiadaną wiedzę. Dzięki temu mogą świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Tym, co wyróżnia nas na rynku usług geodezyjnych jest niezwykle szeroki wachlarz oferowanych usług. Wykonujemy mapy do celów projektowych, wyznaczamy budynki, prowadzimy inwentaryzację. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od jakości i precyzji naszej pracy. Dlatego wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny, który posiada wewnętrzną rejestrację danych. Dysponujemy świetnymi GPS-ami geodezyjnymi, które gwarantują bardzo precyzyjny pomiar. Uzupełnieniem naszego wyposażenia jest najwyższej klasy sprzęt komputerowy.

kran na budowie

Każdy geodeta, który pracuje w naszym zespole posiada wszystkie wymagane polskim prawem uprawnienia. Chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Pracujemy naprawdę szybko i sprawnie, wiedząc, jak cenny jest dzisiaj czas. W naszych szeregach pracuje tylko doskonale przygotowany do swojej pracy geodeta. Kraków natomiast to miasto, w którym prowadzimy swoje biuro. Nie oznacza to jednak, że podejmujemy się realizacji wyłącznie na terenie królewskiego miasta.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, każdy może być pewny, że wszystko zostanie wykonane nie tylko szybko, ale również poprawnie, a także zgodnie z obowiązującym prawem. Nie pozwalamy sobie nawet na najmniejsze opóźnienia. Wszystko dokładnie ustalamy z klientem, dbając o to, aby był on w pełni zorientowany w swojej sprawie.